FAMILY DAY 2024

by atletikajojo

                                                                          AKCIA ROKA  – ATLETICKÉ KLUBOVÉ PRETEKY – FAMILY DAY 2024 

 Pozývame Vás všetkých zažiť s nami deň plný pohybu , zábavy , športu a detskej radosti. Tento rok sme si pre Vás okrem pretekov detskej atletiky a hobby behu pre dospelákov pripravili aj bohatý sprievodný a kultúrny program.

Atletické preteky budú pozostávať z dvoch častí. Prvou je Atletický trojboj detí a druhou časťou bude Rodinná štafeta. Atletický trojboj bude pozostávať z behu – hodu – skoku a najšikovnejších odmeníme hodnotnými zážitkovými cenami 🙂  Chýbať nebude obľúbená RODINNÁ ŠTAFETA 💑( rodič + dieťa ) , ktorou navyše budete môcť podporiť dobrú vec. Na preteky sa môžu prihlásiť deti z celej planéty 🙂  teda aj tie deti,  ktoré ( zatiaľ ) nenavštevujú náš atletický klub. Deti rozdelíme podľa veku do jednotlivých kategórii. Od najmenších škôlkarov ( 3 roky ) po najväčších školákov ( 14 rokov ) . Celé podujatie bude v rodinnom a zábavnom duchu a  preto súťažiť môžu deti všetkých pohybových úrovní. Novinkou bude Hobby beh pre dospelých Hobby bežcov a rodičov. Pobeží sa vzdialenosť 3 km. 

V rámci kultúrneho programu medzi nás zavíta kúzelník so svojou show. Deti si budú môcť počas dňa nechať namaľovať na tvár naše klubové logo alebo iné krásne obrázky. Celý deň budú v areáli skákacie hrady a športové aktivity na ktorých sa zabavia najmenší aj Tí neskôr narodení. K dispozícii bude aj oddychová Fun zóna , kde si Vaše deti budú môcť zašportovať. Prichystali sme občerstvenie pre detí aj pre dospelých 🙂  Prihlášky prijímame do 6.júna , aby sme stihli pripraviť časový rozpis jednotlivých kategórií a vytlačiť diplomy 🙂 Štartovné bude symbolické  3 EURÁ (stačí priniesť v sobotu ráno ).

Preteky sa uskutočnia v SOBOTU 8. JÚNA 2024 so začiatkom od 9:00 na atletickom ovále v Lamači. 

Prihlásiť svoje deti môžete do 6.júna pomocou  linku:

PRIHLÁŠKA- KLUBOVÉ PRETEKY

Pripravili sme si pre Vás : 

– atletický trojboj

– rodinnú štafetu

– maľovanie na tvár

– skákacie hrady

– kúzelnícku show

– občerstvenie a nápoje

– oddychovú fun – zónu